Vyhledávání na této stránce není aktivní.

Církev a stát 2019

 

Náboženství a ozbrojené síly

5. září 2019

 

Dovolte, abychom Vás pozvali na letošní ročník konference Církev a stát. Stejně jako v minulosti i letos pořádáme konferenci ve spolupráci se Společností pro církevní právo.

Konference se zaměří na ústavněprávní, konfesněprávní i soukromoprávní otázky spojené se vztahem náboženství a bezpečnostních sborů (mezi než vedle armády či policie patří například i hasiči). Od konference očekáváme jak zhodnocení stávajícího právního stavu, tak úvahy de lege ferenda.

Budeme rádi, pokud s námi o tom přijdete diskutovat na další ročník konference Církev a stát, který se koná 5. září 2019 v budově Masarykovy univerzity, Komenského náměstí 2.

Přihlášky účastníků bez aktivního vystoupení přijímáme prostřednictvím Konferenčního systému PrF MU, a to do soboty 31. srpna 2019.

Zájemci o aktivní vystoupení se přihlásí prostřednictvím Konferenčního systému PrF MU do 31. srpna 2019, kdy je nutno vložit název zamýšleného příspěvku.

Z konference bude zpracován recenzovaný sborník příspěvků. Úplnou verzi příspěvku je třeba vložit do konferenčního systému do konce září 2019.

Konferenční poplatek se nevybírá.

Kontakt: cirkevastat@law.muni.cz

Na shledanou se těší organizátoři 
Pavel Molek, Kateřina Šimáčková a Jaroslav Benák
Katedra ústavního práva a politologie 
Právnická fakulta Masarykovy univerzity, Brno

Spolupořadatel konference 

 

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.